![](https://i1.wp.com/like.philenews.com/wp-content/uploads/2020/09/xrisitanacover.jpg?w=1200&resize=1200,0&ssl=1)
Με ένα βίντεο που ανέβασε χθες στο προφίλ της στο Instagram, η Χριστιάνα Αριστοτέλους στηρίζει δημόσια τον αδερφό της ο οποίος είναι υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος Στροβόλου.
Την ερχόμενη Κυριακή λοιπόν η παρουσιάστρια φαίνεται να παροτρύνει τους διαδικτυακούς της φίλους να του δώσουν ψήφο εμπιστοσύνης στον μικρό της αδερφό.
Διαβάστε επίσης: Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με αέρα Χολιγουντιανής σταρ στις Κάννες – Το νέο φωτογραφικό άλμπουμ
Στο βίντεο που δημοσίευσε βλέπουμε διάφορα όμορφα οικογενειακά στιγμιότυπα ενώ στη λεζάντα έγραψε τα εξής: «Όταν δίνεις την ψήφο σου σ ένα δικό σου άνθρωπο, μεγαλύτερη αξία έχει να του την έδινες ακόμα κι αν δεν ήταν συγγενής η φίλος.. σου αξίζουν τα καλύτερα,είμαι πολύ περήφανη για όλα όσα κάνεις καθημερινά για όλους! Αντρέας Αριστοτέλους @andreasari Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Στροβόλου #1 🙏🏻🙏🏻 ❤️ #proud #proudsister».