![](https://i1.wp.com/www.philenews.com/wp-content/uploads/2024/06/feidias-2.jpg?w=1200&resize=1200,0&ssl=1)
Συνοδευόμενος από τους γονείς του και τον καθηγητή του της Φυσικής, ο οποίος βιντεογραφούσε έφθασε ο Φειδίας Παναγιώτου στην ανακήρυξη των Κύπριων Ευρωβουλευτών, που πραγματοποιήθηκε σήμερα στο Συνεδριακό Κέντρο, στη Λευκωσία.
Σε δηλώσεις του στο philenews, ο Φειδίας Παναγιώτου είπε «είμαι πολλά χαρούμενος, ξεκίνησα δουλειά από σήμερα απ’ ό,τι κατάλαβα».
Πρόσθεσε «θα προσπαθήσουμε να μιλήσουμε όχι με πολλά λόγια αλλά με πολλές πράξεις. Σας αγαπώ».