![](https://i2.wp.com/goal.philenews.com/wp-content/uploads/2024/05/VIK_3316.jpg?w=1200&resize=1200,0&ssl=1)
Την ανανέωση της συνεργασίας με τον Μιγκελίτο και για την επόμενη αγωνιστική περίοδο ανακοίνωσε η Νέα Σαλαμίνα.
Η ανακοίνωση της Νέας Σαλαμίνας:
Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας συνεργασίας με τον 34χρονο Πορτογάλο μέσο Luís Miguel Teixeira Ribeiro για την επόμενη αγωνιστική περίοδο.
Ο Miguel βρίσκεται στην ομάδα μας από το 2021 και αποτελεί βασικό στέλεχος της Α’ ομάδας. Σε αυτά τα 3 χρόνια έχει καταγράψει συνολικά 101 συμμετοχές, πετυχαίνοντας 16 γκολ και μοιράζοντας 10 ασσίστ.
Ευχόμαστε στο Miguel καλή συνέχεια και πολλές επιτυχίες με την ερυθρόλευκη φανέλα!