![](https://i0.wp.com/www.philenews.com/wp-content/uploads/2024/06/loukoumia-yeroskipou-apo-ton-dimarxo-yeroskipou.jpg?w=1200&resize=1200,0&ssl=1)
Τι άλλο θα μπορούσε να προσφέρει προς τους πολίτες με την ευκαιρία της εκλογής και ανακήρυξης του ο Δήμαρχος Γεροσκήπου, παρά τα διεθνώς φημισμένα και πιστοποιημένα πλέον ως προιόν ΠΟΠ, λουκούμια Γεροσκήπου;
Οι συγγενείς του νέου Δημάρχου Γεροσκήπου, Νίκου Παλιού, κέρασαν τους παριστάμενους στην τελετή ανακήρυξης με το παραδοσιακό προιόν του Δήμου, γλυκαίνοντας περαιτέρω τους επιτυχόντες και απαλύνοντας την πίκρα των αποτυχόντων.