![](https://i0.wp.com/goal.philenews.com/wp-content/uploads/2024/05/MixCollage-16-May-2024-09-52-AM-3623.jpg?w=1200&resize=1200,0&ssl=1)
Δεν άρεσε στους Εντονγκαλά και Μπεν η κορυφαία ενδεκάδα του πρωταθλήματος, που αναδείχθηκε μέσω της ψηφοφορίας του ΠΑΣΠ. Αμφότεροι οι ποδοσφαιριστές του ΑΠΟΕΛ εκφράστηκαν με αναρτήσεις στα ΜΚΔ.
Ο Εντονγκαλά, ο οποίος είχε εξαιρετική σεζόν, ανέβασε φωτογραφία με γέλια και αρκέστηκε να γράψει «ΠΑΣΠ».
Από την πλευρά του, ο Μπεν έδωσε αρχικά τα συγχαρητήριά του στους Πέτροβιτς, Ντάλσιο, Τσεπάκ και Κβιλιτάια, οι οποίοι ψηφίστηκαν στην κορυφαία ενδεκάδα.
Ακολούθησε όμως ο προβληματισμός του για το πώς γίνεται να απουσιάζουν οι Μαρκίνιος και Μπέλετς.